Domácí pivovary Holba, Zubr a Litovel na Beerfestu nabídnou klasická piva i speciály, které běžně nekoupíte

29.05.2012

Domácí pivovary Holba, Zubr a Litovel na Beerfestu nabídnou klasická piva i speciály, které  běžně nekoupíte

Olomoucký Beerfest letos otevře slavnostní naražení soudku s pivem Holba Šerák, proslulou jedenáctkou z produkce hanušovického pivovaru Holba, která patří k nejoblíbenějším pivům v kraji i celé republice.

U piva Holba, Zubr a Litovel budou moci návštěvníci Beerfestu posedět v pivních stanech s kapacitou 500 míst. Nejoblíbenější piva na Moravě potečou z více než desítky výčepních zařízení. Na čepu budou ležáky a výčepní piva všech tří značek, ale také speciály. Litovel tady poprvé představí ALE z produkce vlastního minipivovaru a nebude chybět ani Litovelský Wit, který má za sebou úspěšnou premiéru.

Připíjet se bude také Zubrem MAXXIM, uvařeným u příležitosti 140. výročí přerovského Zubra a z výčepních píp dále potečou oblíbené jedenáctky z produkce všech tří pivovarů – Holba Šerák, třicátník Litovel Moravan - vítěz Zlaté pivní pečeti a Zubr Gold, nejlepší jedenáctka v republice a Pivo roku 2012, ležáky i nealko piva. Nabídku a chuť zpestří letní novinka YUZU, pivo s příchutí exotického yuzu a limetky.

Přijďte si připít nejlepšími pivy domácích značek na Beerfest , který proběhne od 30. května do 2. června na Korunní pevnůstce v Olomouci.Zobrazit všechny Tiskové zprávy a aktuality
Právě se nacházíte: Pivovar Holba a.s. > Tiskové zprávy a aktuality > Domácí pivovary Holba, Zubr a Litovel na Beerfestu nabídnou klasická piva i speciály, které běžně nekoupíte


Váš účet HOLBA